Kalem Nargile Fiyatları
 • İsmail Can Memiş
 • 768
 • 18 Ağustos 2017
 • 5
 •  

Güncel Kalem Nargile Fiyatları

                                        

Kalem Nargile Nedir? Kalem Nargile Fiyatları?

Nargile artık sigara kadar yaygın. Gittiğiniz her kafe ortamında görmeniz mümkün. Hatta nargile tutkunlarının kendilerine özel nargileleri bile var. Nargileyi sigaradan ayıran en önemli özelliği ise aroması. Sigaradaki gibi tatsız bir hava yerine sevdiğiniz bir meyvenin aroması ve kokusu da içtiğinizde hissediliyor. Bu da nargileyi daha cazip kılıyor.

Kalem Nargile Ve Normal Nargile

Nargilenin olumsuz sayılabilecek tek özelliği var. O da büyüklüğü. Sigara gibi yolda giderken içilememesi nargilenin en belirgin tercih edilmeme nedeni. Sadece bir yerde oturarak içilmesi zaman isteyen bir aktivite ki ne yazık ki günümüzde de kimsenin bu kadar vakti yok.

Bunun farkında olan nargile üreticileri hem sağlık hem de konfor açısından kalem nargileyi üretti. Kalem nargile tütünsüz olduğu için vücuda herhangi bir zararı bulunmuyor. Yani normal içtiğiniz nargileden çok daha yararlı. Ayrıca içinize çektiğiniz nefes de tütün dumanı değil buhar. Buhar denilmesi kafanızı karıştırmasın. Kalem nargilede içinize çektiğiniz havayı dışarı üflediğinizde normal nargile içiyormuşçasına duman çıkarabiliyorsunuz.

Günümüzde Kalem Nargile

Kalem nargile günümüzde oldukça yaygın hale gelmeye başladı. Elektronik sigaradan sonra üretimine başlanılan bu aletin kullanıcı sayısı oldukça fazla. Tütün içermeyen ve haliyle sağlığı çok daha az tehlikeye sokan kalem nargile, istenilen yer ve zamanda kullanılabilmesi sayesinde de fazlasıyla tercih ediliyor. İstenilen aromanın koyulması da kalem nargileyi çekici kılan bir başka özellik. Nargilenizdeki aromayı dilediğiniz gibi değiştirebiliyor ve canınızın isteğine göre aroma katabiliyorsunuz.

Kalem nargile fiyatları alacağınız markaya ve nefes sayısına göre farklılık göstermektedir. Yani kalem nargilenin fiyatının değişiklik göstereceği husus kalitesi ve kullanım süresidir. Nefes sayısına bağlı olarak fiyat biçilen kalem nargilelerde dikkat edilmesi gereken tek şey aldığınız kalem nargilenin markası. Alelade bir yerden alacağınız kalem nargilenin size çok büyük zararları olabilir.

Kalem Nargile Aromaları

İstediğiniz aromayla günün her saatinde nargile içebileceğiniz düşüncesi sizi de heyecanlandırıyordur. Sevdiğiniz bu zevki yaşamak için artık sadece zamanınız olan saatleri seçmek zorunda değilsiniz. Kalem nargile ile dilediğiniz saatte, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz halde nargilenizi içebilirsiniz. Üstelik zaman ve yer sıkıntısı yaşamadan.

Hem sağlık hem görüntü hem de pratiklik anlamında normal nargilenin zorluklarını barındırmayan kalem nargile ile günün her saati ve istediğiniz yerde nargile keyfi yaşamanız mümkün. Kalem nargileler genel olarak nefes sayısına göre üretiliyor. Yani kalem nargilenin fiyatları nefes sayısına göre değişiklik gösterebiliyor. Kalem nargilenizin nefes sayısı bittikten sonra yenisini alıp keyfinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. İstediğiniz aromada alınabilmesi de kalem nargileyi tercih etmenin bir başka nedeni.

Hem sağlığımdan olmayayım hem de nargile keyfim olsun diyorsanız kalem nargile ile her iki koşulu sağlayabilirsiniz. Unutmayın! Nargilenizin markasının iyi olması sağlığınız açısından çok önemli. Bu sebeple alelade markalar yerine bilindik ve kaliteli olduğunu düşündüğünüz kalem nargileleri tercih edin.

                                        

Yazar: İsmail Can Memiş #administrator

HTML - Editör - Webmaster - Makale Yazarı - Freelancer
Tüm Yazılarına Git

BU YAZIYA 5 YORUM YAPILMIŞ

  Berat 18 Ağustos 2017 - 20:09

  Fiyatlar çok uçuk almayı düşünüyordum ama bu fiyatlardan sonra ne mümkün

  Berkant Oğuzcan 19 Ağustos 2017 - 00:20

  Bu aralar kalem nargileye merak salmıştım en sonda fiyatını araştırıyordum sizin yazınız ile karşılaştım ve kalem nargile fiyatı ve daha bir çok detayı öğrenmiş oldum. Nargile ile ilgili bilgileri sitenizden öğreniyorum.

  Ahmet 19 Ağustos 2017 - 19:49

  Gerçekten güzel bir yazı. Sayenizde kafamda bulunan birkaç soru işaretinden eser kalmadı. Dediğiniz gibi çok değişkenlik gösteren fiyatlar ile karşı karşıyayız.

  ahmet 19 Ağustos 2017 - 23:04

  fiyat konusunda bende biraz yazayım arkadaşlar bu kalem nargileler evet pahalı ama kullananlariçin tabiki.

  ödevci 22 Ağustos 2017 - 18:09

  fiyatlar oldukça yüksek ama değer gibi