Elektronik Sigara Fiyatları
 • İsmail Can Memiş
 • 251
 • 12 Ağustos 2017
 • 15
 •  26

Güncel Elektronik Sigara Fiyatları

                                        

Elektronik Sigara Nedir? Elektronik Sigara Fiyatları

Elektronik sigara fiyatları oldukça geniş bir aralıkta değişkenlik göstermektedir. Öyle ki kalite ve tercih meselesi öncelikli olarak elektronik sigaralar belli kalite standartlarına göre üretilmiştir. Elektronik sigara fiyatları 50 lira civarından başlayarak yaklaşık 1000 lira dolaylarına kadar yükselir. Bu yükseliş esnasında ürünün kullanım ömrü ve konforu artacaktır. Elektronik sigara diğer alternatif ürünlere göre daha kârlıdır. Bunun yanında tütün ürünlerinden kurtulmak isteyenler için de en iyi seçenek Elektronik sigara olacaktır. Elektronik sigara kullanım bakımından kullanıcılara büyük kolaylıklar sağladığından dolayı büyük oranda rağbet görmektedir. Hemen her yerde bulamayacağınız bu ürünler çoğunlukla yurt dışından belli yollar aracılığıyla ülke içerisine sokulmaktadır. Ancak sizlere elektronik sigara fiyatları konusunda şöyle bir uyarıda bulunalım. Aldığınız haz bir yana sağlığınız ve konforunuz açısından kaliteli bir ürün almanızı öneririz.

Elektronik Sigara Kalite Standartları

Elektronik sigara kalite bakımından oldukça farklı fiyat aralıklarında satılmaktadır. Bu fiyat aralıklarının arasında büyük uçurumlar olması tamamen ürünlerin kalitesi ve kullanımıyla ilişkilidir. Kaliteli bir elektronik sigara sahibine kalitesiz bir elektronik sigaraya göre daha büyük bir haz verecektir. Bunun yanında ucuza kaçmak elektronik sigara faciası yaşamanıza neden olabilir. Eğer bu ürünün kolaylıklarından fayda sağlamak istiyorsanız mantıklı bir seçim yaparak kaliteli ürünleri tercih etmeniz gerektiğini belirtelim. Kaliteli ürünler devamlı olarak size haz açısından büyük olanaklar sağlayacak ve sağlığınızı tehdit etmeyecektir. Elektronik sigara zararsızdır denilemez ancak tütün zararları haricinde daha büyük sağlık sorunları yaşamak istemiyorsanız elektronik sigara seçimi noktasında çok ucuza kaçmayın. Elektronik sigara ürünleri arasında ki kalite farkı büyük sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Öyle ki kalitesiz elektronik sigaralar kişilerin yüzlerine patlama riskiyle dolaşırlar. Bu olay günümüze gelinceye kadar birçok kez yaşanmıştır. Bu nedenle elektronik sigara seçimi noktasında kesenin ağzını açmanızı öneririz.

Elektronik Sigara, Kalem Nargile gibi Fiyat Performans Ürünü

Elektronik sigara da diğer elektronik aletler gibi kaliteye göre konfor sunmaktadır. Ancak uçuk fiyata sahip bir elektronik sigara ile 50 liralık bir elektronik sigar arasında tek fark temelde güvenlik ve çekim sayısıdır. Bu noktada ise insan canı ve güvenliği hemen her şeyden önce gelmektedir. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda elektronik sigarlarda fiyat performans ürünü bandı 200-300 lira bandı olarak belirlenebilir. Orta düzey bir kullanıcı olarak satın alıyorsanız sizler için ideal olan fiyat bandı muhakkak 200-300 lira bandıdır. Bu ürünleri alırken özellikle kapalı kutularda gelmesine dikkat ediniz. Bu sayede dolandırılma sorunundan da kurtulmuş olursunuz. Eğer yurt dışına çıkma gibi bir imkânınız varsa hiç beklemeden bu ürünü kendiniz alın. Bu ürünü kendiniz aldığınızda malzeme ve ürün doku kalitesini daha yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Bu sayede elektronik sigara fiyatlandırmaları konusunda daha büyük bir fikir edinebilirsiniz.

                                        

Yazar: İsmail Can Memiş #administrator

HTML - Editör - Webmaster - Makale Yazarı - Freelancer
Tüm Yazılarına Git

BU YAZIYA 15 YORUM YAPILMIŞ

  Berat Toprak 14 Ağustos 2017 - 03:44

  Elektronik sigara alacaktım internette bir sürü kaynak var ama millet hep satmaya çalışıyor. Sayenizde kısa bir yazı ile çözdüm olayı çok teşekkürler.

   İsmail Can Memiş 14 Ağustos 2017 - 10:45

   Rica ederiz. Eğer Kalem Nargile ile ilgili bir sorunuz olursa tekrar bekleriz.

  İsmail Cem Karakurt 14 Ağustos 2017 - 03:49

  Elektronik sigara almak isteyenler için bende ufak bir bilgilendirme yapayım. Öncelikle alacaksanız sokak satıcılarından ve pazar ortamı grup satanlardan uzak durun. Alacaksanız facebook üzerinden birçok elektronik sigara grubu var. Onlardan birine katılırsanız çok ucuza halledebilirsiniz. Ya da yurtdışından kendiniz sipariş verebilirsiniz. Size kalmış.

   İsmail Can Memiş 14 Ağustos 2017 - 10:52

   Haklısınız birçok yer bulunuyor. Tabii eğer almak isteyen varsa önerim 0 olarak bir dükkandan almalarıdır. Ne kadar pahalı da olsa her zaman 0 tercih etmek en iyisidir. Yorum için teşekkürler.

  Umut Tapan 14 Ağustos 2017 - 10:39

  Peki çinden getirirsek gümrüğe takılır mı

   İsmail Can Memiş 14 Ağustos 2017 - 11:11

   Takılabilir. Ama üstüne hediye olarak yazdırırsanız gümrük görevlilerinin boşuna gelirse siparişiniz elinize ulaşabilir.

  Batuhan 14 Ağustos 2017 - 20:20

  Elektronik sigaraya dair bildiğim tek şey kaliteli bir ürün alıp ömür boyu kullanmak diğer ürünlerin patlama ihtimali bile korkutuyor ki kalitesini es geçiyorum likitlere gelince adan zye likit türü var hem sigaraya oranla daha az zararlı en mantiklisi suanlik e sigara yani

   İsmail Can Memiş 17 Ağustos 2017 - 19:48

   Evet ancak bilinir ve kaliteli bir marka e-sigara alırsanız bu durumdan kurtulabilirsiniz.

  Ahmet 16 Ağustos 2017 - 16:15

  İnsanların normal sigara kokusu gerçekten dışarıdaki insanları hayattan bezdirebiliyor. En azından bu şekilde daha az kokacağını düşünüyorum. Çok acayip pahalı da gözükmüyorlar.

   İsmail Can Memiş 17 Ağustos 2017 - 19:53

   Evet dışarda bir kahveden geçerken bile insan rahatsız oluyor. Ayrıca kahve değil her yerde bulunuyor bu sigara illeti. Bu elektronik sigara resmen ucuz olmasının yanında sigaraya düşman tarafında.

  Murat Çebi 18 Ağustos 2017 - 20:47

  Çok güzel bir içerik hazırlamışsınız. Facebook’da güzel gruplar var Elektronik Sigara satışı yapan. Arkadaşlar buradan edinecekleri bilgi ile sağlamlaşığ oralara yönelsinler.

  Ali Acar 19 Ağustos 2017 - 00:12

  E-Sigara almayı düşünüyorum ancak her marka alınmaz. 50 liralık sigara almakta pek mantıklı değil. Bilgi verici bir makale olmuş.

  futebol 24 Ağustos 2017 - 13:59

  elektrnoik sigarya abu kada rpara vermeye gerek yok resmen ciğrleirinizi inffaz ettiriyosunuz. dikatli olun

  ordunaryus 25 Ağustos 2017 - 13:49

  İnsanın sipariş edesi geliyor , en iyi biraz dağa inceleyip araştırma yapayım veb

  ahmet 26 Ağustos 2017 - 22:06

  teşekürler aydınlatmış olduğunuz elektronik sigara için